Menu
Your Cart
İsim Değişikliği ve Kampanya Duyuruları İçin WhatsaApp Kanalımızı Takip Edin. WHATSAPP KANALINA GİT

Uwell

Marka: Uwell
Uwell Caliburn AZ3 Pod KitUwell Caliburn AZ3 en uygun fiyatlara orijinal pod kiti satın alabilirsiniz. Uwell firmasının Caliburn A Serisi Pod cihazlarının son versiyonu olarak çıkardığı modeldir. Daha yüksek pil kapasitesi ve A Serisi performans kartuşları sayesinde elektronik sigara kullanıcıları t..
1.490,00TL
Uwell Caliburn X Uwell Caliburn X
Çok Satılan -6 %
Marka: Uwell
Uwell Caliburn XUwell Caliburn X Pod, Uwell'in en son çıkardığı pod cihazlardan biridir. Metal alaşımlı dayanıklı gövdesi ile sigara içimlik cihazlar arasında en çok tercih edilen elektronik sigaralardan biri olmayı başardı. Pod cihazlarda Uwell bir çok markanın önünde kendine yer bulmasının asıl se..
1.595,00TL 1.700,00TL
Uwell Caliburn G3 Pod Uwell Caliburn G3 Pod
-7 %
Marka: Uwell
Uwell Caliburn G3 Pod Mod Elektronik Sigara - En Uygun FiyatUwell Caliburn G3 pod kiti en uygun fiyatlara sitemizden alabilirsiniz. Uwell firmasının Caliburn G2 'nin üst modeli olarak çıkardı Caliburn G3 modeline yeni özellikler ekledi. İlk olarak göze çarpan özelliklerden biri G2'ye göre %20 daha y..
1.625,00TL 1.750,00TL
Uwell Caliburn GK2 Uwell Caliburn GK2
Çok Satılan -8 %
Marka: Uwell
Uwell Caliburn GK2 Uwell Caliburn GK2 Pod, Uwell'in popüler Caliburn serisinin yeni bir modelidir. Bu cihaz, kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra, gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. İşte, Uwell Caliburn KOKO GK2 Pod'un özellikleri ve performansı hakk..
1.475,00TL 1.595,00TL
Uwell Caliburn G2
Çok Satılan -7 %
Marka: Uwell
Uwell Caliburn G2 Uwell Caliburn G2 pod, Uwell markasının son teknoloji ürünüdür. Uwell, uzun süredir yüksek kaliteli e-sigara ürünleri ile tanınıyor. İşte Uwell Caliburn G2 modelinin incelemesi:Caliburn G2 Dizayn ve YapıUwell Caliburn G2 modeli, şık ve modern bir görünüme sahiptir. Kompakt tas..
1.475,00TL 1.590,00TL
Uwell Caliburn G, G2, X Coil Uwell Caliburn G, G2, X Coil
Çok Satılan
Marka: Uwell
Uwell Caliburn G Coil 0,8OHM - 1,0Ohm - 1,2 OHMUwell Caliburn G coilleri, Uwell'in Caliburn G Pod Kit'i için üretilen bobinlerdir. Bu coiller, 0,8 ohm, 1,0 ohm ve 1,2 ohm direnç seviyelerinde gelir ve farklı likit türleri için optimize edilmiştir.Uwell Caliburn 0,8 ohm coil, daha yoğun bir buhar üre..
575,00TL
Uwell Sculptor Uwell Sculptor
Stokta yok
Marka: Uwell
Uwell SculptorUwell Sculptor kaliteli yapısı, birinci sınıf malzemelerin kullanımı ile bir sanat eseri gibi tasarlanmış elektronik sigaradır. Çinko Alaşımı ve Bakır malzemeler, cihaza dayanıklı ve güçlü bir görünüm sağlarken, UWELL'in patentli Pro-FOCS teknolojisi ise aroma kalitesini garanti eder. ..
1.450,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)