Menu
Your Cart
İsim Değişikliği ve Kampanya Duyuruları İçin WhatsaApp Kanalımızı Takip Edin. WHATSAPP KANALINA GİT

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular?

Müşterilerimizin sıklıkla merak ettiği ve bizlere yönelttiği soruları sizler için derledik, aklınızdaki bir çok soruya cevap olacaktır. Eğer aşağıdakilerden farklı olarak merak ettiğiniz sorular olursa lütfen Whatsapp Sipariş ve Destek hattına yazarak sormaktan çekinmeyin.

ESigara Sitesi Güvenilir Mi?

 • Şuan elektronik sigara ve likiti satan siteler arasındaki sitedenden daha fazla referansa sahibiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan, bugüne kadar hakkımızda herhangi bir olumsuz yorum yazılmamıştır. Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız. Bizi tavsiye eden müşterilerimiz kadar bizi öneren sosyal medyada sayfalar mevcuttur. Youtube ESH Kanalı bizi tavsiye eden değerli kanallardan biridir.

Sattığınız Cihazlar ve Likitler Orijinal Mi?

 • Sitemizde sattığımız tüm %100 orijinaldir. İthal olan ürünleri yurtdışındaki Vape Shop mağazamıza aldığımızdan ürünlerdir, yerli üretim likitler ise direk üreticiden aldığımız ürünlerdir.

Sipariş kaç günde ulaşır?

 • Tüm kargo firmaları 1 ile 3 gün arasında alıcıya kargoyu teslim etmekle yükümlüdür. Büyük illerde ve ilçelerde genelde 1 iş gününde kargolar teslim olurken, diğer il ve ilçelere 1 ile 3 gün arasında teslimat yaparlar.

Siparişim aynı gün mü kargolanır?

 • Sitemizden 12:00' kadar verdiğiniz siparişler gün içinde kargo hazırlanır. 12:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 12:00'dan sonraki siparişler ise yetiştirilebildiği kadarıyla kargoya teslim edilir.

Kargo ücretsiz mi?

 • Kargo ücretleri sabit 60tl dir. Kargo fiyat artışları göz ününde bulundurularak fiyatlara zam gelebilir. Kargoya verdiğimiz ücretin yarısını müşteriden tahsil ediyoruz. Paket başı kargo firmasına ödediğimiz ücret şuan 95tl dir.

Elden alabiliyor muyuz?

 • İstanbul'da 1 ve Mersin'de 1 depomuz bulunmaktadır. Ürün stok durumuna göre siparişleriniz bu illerden kargoya verilir. Türkiye'deki yasal mevzuatlardan dolayı elden teslimat hizmeti verememekteyiz.

Kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile ödeme var mı?

 • Kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Kargo takip bilgisi geliyor mu?

 • Kargo takip kodunuz size SMS ile sistemde kayıtlı olan telefon numaranıza gelir. Eğer takip numaranız SMS ile gelmediyse, siparişinizden 1 gün sonra Whatsapp Destek ve Sipariş hattımıza yazarak takip numaranızı isteyebilirsiniz.

1 haftada bozulan ürün için yardımcı oluyor musunuz?

 • Düşme, kırılma ve kullanıcı kaynaklı yanlış kullanımlar gibi hatalar haricinde değişim ve onarım konusunda yardımcı oluyoruz. Ürünün size teslimat tarihinden itibaren 7. günü tamamlamış ise aldığınız ürün, ücret karşılığında ürün onarım hizmeti vermekteyiz. Farklı sitelerden aldığınız ürünler için onarım-tamir hizmetimiz yoktur.

Elektronik sigara garantileri neden 1-2 sene değil?

 • E-sigara ürün kutuları içinde genelde 1 sene uluslararası geçerli garanti belgeleri bulunmaktadır. Ama bu ürünlerin üreticileri ülkemizde resmi olarak distribütörleri yok, bu yüzden bu markalar ürünlere teknik destek verememektedirler. Bu firmalar yasal mevzuatlar gereği bizlere resmi distribütör yetkisi veremediğinden insiyatif kullanarak bu ürünlere sadece 7 gün kendimiz garanti vermekteyiz.

Likit sıçratma, akıtma, kartuş ve coil yanması, yanık tadı gelmesi durumlarında değişim imkânı var mı?

 • Likit sıçratması, birçok üründe olan bir durumdur. Genelde yeni coil-kartuşlarda bu durum olabilir o yüzden değişim ve iade kapsamında değildir.
 • Likit akıtması, coil-kartuş kullanım şeklinden kaynaklanmaktadır, kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve değişim ve iade kapsamında değildir.
 • Yanık tadı gelmesi, coil-kartuşun yanlış kullanımı ile oluşan bir durumdur değişim ve iade kapsamında değildir.

Yanlış aldığım Coil-Kartuşu değiştirebilir miyim?

 • Yanlış aldığınız ürünlerde eğer paketi ve etiketi açılmamış, ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemişse değişim mümkündür. Kargo ücreti git-gel alıcıdan tahsil edilerek değişim yapılabilir.

Likitin tadını beğenmedim değişim imkanı var mı?

 • Alınan üründe beğenmeme durumu kişisel bir durumdur. Aldığınız likit veya cihazı beğenmemek değişim ve iade kapsamında değildir.

Aldığım cihazın performansını beğenmedim değiştirebilir miyim?

 • Alınan ürünün jelatini, paketi ve etiketini açmadığınız sürece değişim mümkündür. Açmış ve kullanılmış ürün yeniden satılabilir özelliğini yitirdiği için değişim ve iade kapsamında değildir.

Yanlış likit alınması halinde cihazda oluşabilecek durumlarda yardımcı oluyor musunuz?

 • Yanlış likit alarak cihazınızın kartuşun zarar görmesi ve coilin yanması, kartuşun çatlaması gibi sorunların oluşması kullanıcı hatasıdır. Kullanıcı doğru ürünü almakla mükelleftir, değişim ve iade kapsamına girmez.