Menu
Your Cart
İsim Değişikliği ve Kampanya Duyuruları İçin WhatsaApp Kanalımızı Takip Edin. WHATSAPP KANALINA GİT

Referanslarımız - Mutlu Müşterilerimiz

esigarasitesi Müşteri memnuniyetini en ön planda tutar. Bu güne kadar çıktığımız siparişlerde müşterilerimizden olumsuz bir yorum almadık. Herhangi bir şikayet sitesi veya forumunda hakkımızda olumsuz bir yazı yazılmadı, bu günden sonra da müşterilerimizi mutlu ederek memnun kalmalarını sağlamaya devam edeceğiz.

Bize iletişim kanallarımızdan ulaşan kişilerin bir çoğu "size nasıl güvenebilirim" gibi haklı sorular sormaktadır. Bu yüzden bu bilgi sayfasını hazırlamaya karar verdik. 

Bu bilgi sayfasında ürünleri ulaşan müşterilerimizin memnuniyetlerini ve ürünlerini aldığına dair bizimle paylaşmak istedikleri resimleri eklendik.

esigara sitesi, Elektronik Sigara ve E-Sigara Likit portföyü geniş olan ve ürün fiyatları en düşük olan elektronik sigara sitesi dir. Bir çok müşterimizin şu ürünü arıyorum diye bize yazınca stokumuzda olmasa bile müşterilerimiz için 1 2 gün içinde stoka o ürünü koyarak müşterimizi memnun etmenin çarelerini aradık. Muhakkak ki işin ticari boyutu var, bizimde para kazanmamız gerekiyor ama biz önce memnuniyet kazanmayı hedefledik. Müşteriyi bir gün için değil, daimi olması için her zaman tüm siteler içinde en uygun fiyatları sağladık. Gün geldi kar etmeden sadece müşteriyi memnun etmek için ürünler çıkardık, gün geldi, ürünlerin yanında ufak hediyelerle müşteriyi mutlu etmenin heyecanını yaşadık.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Son güncelleme: 1 Aralık 2023

15. Sayfa Referanslar

 

14. Sayfa Referanslar

 

13. Sayfa Referanslar

 

12. Sayfa Referanslar

 

11. Sayfa Referanslar

 

10. Sayfa Referanslar

 

9. Sayfa Referanslar

 

8. Sayfa Referanslar

 

7. Sayfa Referanslar

 

6. Sayfa Referanslar

 

5. Sayfa Referanslar

 

4. Sayfa Referanslar

 

3. Sayfa Referanslar

 

2. Sayfa Referanslar

 

1. Sayfa Referanslar

 

 

Müşterilerimizden yeni referans fotoğrafları geldikçe güncellenecektir.

Sayfa oluşturulma tarihi: (16.12.2018)