Gizlilik İlkelerimiz ve Şartlar Koşullar

 1. Siteye üye olan veya üyelik yapmadan misafir alışverişi yapan her kişi bu kuralları okuyup kabul etmiş sayılır.
 2. +18 yaşını doldurmayan alışveriş yapamaz, sipariş verdiğinizde 18 yaşının üstünde olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.
 3. Teslim aldığınız her ürünü kargo poşetinden çıkarırken ve ürünü incelerken geçen süre boyunca tek parça video ile açmalısınız. Kargo kaynaklı bir sorun veya arızalı-yanlış gelen ürünler için video ile kanıtlamanız gerekmektedir, harici bir durumda değişim ve onarım mümkün değildir.
 4. Elektronik sigara ve likitleri kullanırken yasal yaş ve sağlığınızı göz önünde bulundurarak sipariş verin. Bir çok avrupa ülkesinde doktor tavsiyesi alınarak kullanılır. Bu ürünleri alıp kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır.
 5. Sitedeki tüm ürünler Ukrayna/Kiev merkezli Vape Shop mağazamızdan Türkiye'deki İstanbul ofisimiz üzerinden dağıtılmaktadır. Sipariş teslimat süreleri 1 ile 3 iş günü aralığındadır. Kargo firması Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo firmalarından biri ile gönderim yapabiliriz, anlaşma sürelerimizin bitimi ile siparişlerin çıkacağı kargo firması değişebilir.
 6. Sitemizde herhangi bir şekilde banka hesap bilgileriniz tutulmaz. Sitemiz üzerinden online ödeme almıyoruz.
 7. Ödemelerinizi Banka Havalesi-EFT ile veya Kapıda Ödeme ile yapabilirsiniz.
 8. Sitedeki ürünler nikotin içeren ürünler olabilir. Nikotin içeren ürünleri sipariş ederken yasal yaş sınırının üzerinde olduğunuzu beyan etmiş sayılırsınız.
 9. Üye olurken kayıtlı telefon numaranıza çok nadir durumlarda sms ile kampanya bildirimleri gelebilir, bu rahatsız edici düzeyde olmayacaktır.
 10. Sitemizden sipariş veren müşterileri seçme hakkına sahip olduğumuzu ve müşterinin yasal yaş sınırının altında olduğunu düşündüğümüz durumlarda sipariş iptali ve ödeme iadesi yapma hakkımızı kullanabiliriz.
 11. Site üzerinden destek taleplerine 3 iş günü içinde dönüş yapılır. Daha hızlı destek talepleri için whatsapp destek hattına yazmanız gerekir. Whasapp destek hattı 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Soru, öneri ve siparişlerinizi whatsapp üzerinden iletmeniz halinde 60 dakika içinde dönüş sağlanır.
 12. Banka hesap numaralarımız değişebilir. Sipariş verirken ödeme sayfasında ve banka hesap bilgileri sayfamızdaki banka hesaplarını kontrol edin. Banka uygulamanızda hızlı ödeme olarak kaydetmemenizi öneririz.
 13. Kampanyalı ve indirimli ürünlerin fiyatlarını değiştirme hakkımızı saklı tutarız.
 14. Sitedeki tüm ürünler orijinal firmalardan temin edilen ürünlerdir, aksi belirtilmedikte size gelen ürün orijinal ürün olacaktır.
 15. Ürün iade koşulu sadece yanlış gönderimlerde geçerlidir. Harici herhangi bir durumda iade kabul edilmez.
 16. Merak ettiğiniz soruların cevapları Sıkça Sorulan Sorular sayfamızda cevaplanmıştır, bu cevaplar şartlar ve koşularımızın devamı niteliğinde kabul edilir. SSS sayfamızı da okumanızı önermekteyiz.
 17. İade ve Değişim Koşulları sayfamızda iade ve değişim koşulları belirtilmiştir. Bu koşullar şartlar ve koşullar sayfasının devamı niteliğinde kabul edilir. iade ve Değişim koşulları sayfamızı okumanızı öneririz.

Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri ve Şartlar Koşullarımız mahkeme ve adli mercilerde delil olarak gerektiğinde sunulabilir. Kabul ettiğiniz şartlar olarak delil niteliğinde kabul edilecektir. Sipariş verdiğinizde bu şartları okumuş, onaylamış ve kabul etmiş sayılacaksınız.