Menu
Your Cart
İsim Değişikliği ve Kampanya Duyuruları İçin WhatsaApp Kanalımızı Takip Edin. WHATSAPP KANALINA GİT

İade ve Değişim

İade ve Değişim Şartları

Sipariş verirken iade ve değişim şartlarımızı okuyarak sipariş vermeniz gerekmektedir. Sipariş verirseniz bu şartlar sipariş veren için geçerlidir.

1 haftada bozulan ürün için yardımcı oluyor musunuz?

  • Düşme, kırılma ve kullanıcı kaynaklı yanlış kullanımlar gibi hatalar haricinde değişim ve onarım konusunda yardımcı oluyoruz. Ürünün size teslimat tarihinden itibaren 7. günü tamamlamış ise aldığınız ürün, ücret karşılığında ürün onarım hizmeti vermekteyiz. Diğer sitelerden alınan ürünler için onarım-tamir hizmetimiz yoktur.

Elektronik sigara garantileri neden 1-2 sene değil?

  • E-sigara ürün kutuları içinde genelde 1 sene uluslararası geçerli garanti belgeleri bulunmaktadır. Ama bu ürünlerin üreticileri ülkemizde resmi olarak distribütörleri yok, bu yüzden bu markalar ürünlere teknik destek verememektedirler. Bu firmalar yasal mevzuatlar gereği bizlere resmi distribütör yetkisi veremediğinden insiyatif kullanarak bu ürünlere sadece 7 gün kendimiz garanti vermekteyiz.

Likit sıçratma, akıtma, kartuş ve coil yanması, yanık tadı gelmesi durumlarında değişim imkânı var mı?

  • Likit sıçratması, birçok üründe olan bir durumdur. Genelde yeni coil-kartuşlarda bu durum olabilir o yüzden değişim ve iade kapsamında değildir.
  • Likit akıtması, coil-kartuş kullanım şeklinden kaynaklanmaktadır, kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve değişim ve iade kapsamında değildir.
  • Yanık tadı gelmesi, coil-kartuşun yanlış kullanımı ile oluşan bir durumdur değişim ve iade kapsamında değildir.

Yanlış aldığım Coil-Kartuşu değiştirebilir miyim?

  • Yanlış aldığınız ürünlerde eğer paketi ve etiketi açılmamış, ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemişse değişim mümkündür. Kargo ücreti git-gel alıcıdan tahsil edilerek değişim yapılabilir.

Likitin tadını beğenmedim değişim imkanı var mı?

  • Alınan üründe beğenmeme durumu kişisel bir durumdur. Aldığınız likit veya cihazı beğenmemek değişim ve iade kapsamında değildir.

Aldığım cihazın performansını beğenmedim değiştirebilir miyim?

  • Alınan ürünün jelatini, paketi ve etiketini açmadığınız sürece değişim mümkündür. Açmış ve kullanılmış ürün yeniden satılabilir özelliğini yitirdiği için değişim ve iade kapsamında değildir.

Yanlış likit alınması halinde cihazda oluşabilecek durumlarda yardımcı oluyor musunuz?

  • Yanlış likit alarak cihazınızın kartuşun zarar görmesi ve coilin yanması, kartuşun çatlaması gibi sorunların oluşması kullanıcı hatasıdır. Kullanıcı doğru ürünü almakla mükelleftir, değişim ve iade kapsamına girmez.