Elektronik Sigara Fiyatları Nedir?

Elektronik sigara fiyatları siteden siteye değişkenlik gösterirken bir çok sitenin fiyatları birbirinden çok farklı olabiliyor. Bu yazımızda Türkiye’de bulabileceğiniz elektronik sigaraların piyasa fiyatları hakkında bir liste hazırladık.

Elektronik Sigara ürünlerin ortalama satış fiyatlarını dolar $ cinsinden yazarak bu yazıyı ne zaman okursanız okuyun güncel olmasını sağlayacaktır. TL deki enflasyon ve Dolar fiyatındanki dalgalanmadan dolayı Dolar fiyatlarını yazmamız daha doğru olacağını düşündük. Aşağıda yazdığımız elektronik sigara fiyatlarını güncel dolar kuru ile çarparak ürünlerin elektronik sigara sitelerindeki güncel satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu fiyatların çok altında satan veya çok üstünde satan yerlere denk gelirseniz dikkatli olmanızı öneririm. Aşağıda yazdığımız fiyatlar Ülkemizde bu ürünlerin olması gereken gerçek satış fiyatları aralığıdır.

Elektronik Sigara Fiyatları

 • Smok G Priv 4 Fiyatı Nedir?
 • Smok G Priv kit Fiyatı Nedir?
 • Smok IPX 80 Fiyatı Nedir?
 • Smok Morph 2 Fiyatı Nedir?
 • Smok Nfix Pro Fiyatı Nedir?
 • Smok Nord 4 Fiyatı Nedir?
 • Smok Nord 5 Fiyatı Nedir?
 • Smok Propod Fiyatı Nedir?
 • Smok Rigel Fiyatı Nedir?
 • Smok Rigel Mini Fiyatı Nedir?
 • Smok Stick V9 Fiyatı Nedir?
 • Uwell Caliburn G2 Fiyatı Nedir?
 • Uwell Caliburn GK2 Fiyatı Nedir?
 • Uwell Caliburn X Fiyatı Nedir?
 • Vaporesso GEN 200 Fiyatı Nedir?
 • Vaporesso GTX GO 40 Fiyatı Nedir?
 • Vaporesso LUXE 2 Fiyatı Nedir?
 • Vaporesso Sky Solo Plus Fiyatı Nedir?
 • Vaporesso Swag PX80 Fiyatı Nedir?
 • Vaporesso Target 200 Fiyatı Nedir?
 • Vaporesso Veco One Plus Fiyatı Nedir?
 • Vaporesso Veco Solo Fiyatı Nedir?
 • VooPoo ARGUS GT2 Fiyatı Nedir?
 • VooPoo Drag S Fiyatı Nedir?
 • VooPoo Drag X Fiyatı Nedir?
 • Vozol 10000 Fiyatı Nedir?
 • Vozol 12000 Fiyatı Nedir?

Smok G Priv 4 Fiyatı Nedir?


Smok G Priv 4 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Smok G Priv 4 Fiyatı 105$ ile 110$ aralığındadır. Smok Firmasının çok satan elektronik sigara modellerinden biri olan G Priv 4 fiyat olarak üst segmentte bir elektronik sigara modelidir.

Smok G Priv kit Fiyatı Nedir?


Smok G Priv Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Smok G Priv kit Fiyatı 85$ ile 90$ aralığındadır. Smok firmasının ilk dokunmatik modellerinden biri olan G Priv modeli çıktığı senelerde Smok’un en çok satan modellerinden biri olmuştur. Smok G Priv fiyat olarak 2 pilli cihazlar arasında orta segmentte bir cihaz olarak düşünülebilir.

Smok IPX 80 Fiyatı Nedir?


Smok IPX 80 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Smok IPX 80 Fiyatı 56$ ile 60$ aralığındadır. SmokTech’in Tri Proof yani suya, toza ve darbeye dayanıklı ilk modelidir. Ülkemizde çokça tercih edilen bu model kullanıcılar tarafından oldukça bilinen bir elektronik sigaradır. Smok IPX 80 Fiyatı performansına göre oldukça uygun sayılır. Tam bir FP Elektronik Sigara olarak kabul edilir.

Smok Morph 2 Fiyatı Nedir?


Smok Morph 2 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Smok Morph 2 Fiyatı 105$ ile 110$ aralığındadır. Smok firmasının aroma ve buhar performansı üzerine çıkardığı en iyi modellerden biridir. Kendine özgü coilleri sayesinde buhar ve aroma konusunda oldukça başarılı bir cihazdır. Smok Morph 2 fiyat skalası olarak 2 pilli cihazlar arasında uygun sayılabilecek bir fiyattadır.

Smok Nfix Pro Fiyatı Nedir?


Smok NFix Pro Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Smok Nfix Pro Fiyatı 49$ ile 52$ aralığındadır. Sigara içimlik bir model olarak tasarlanan Nfix Pro modelini kullanıcılar oldukça sevdi. Kartuş değişimli bir model olan Nfix Pro kolay kullanımı ve kalitesi ile tercih edilebilecek sigara içimlik cihazlar arasındadır.

Smok Nord 4 Fiyatı Nedir?


Smok Nord 4 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Smok Nord 4 fiyatı 56$ ile 60$ aralığındadır. Nord serisinin Nord5’le beraber en çok sevilen ve satın alınan modelidir. 2 farklı kartuş ile gelmesinin avantajı olarak RPM Coil ve RPM2 coillerin tamamını bu cihazda kullanabilirsiniz. Ülkemizde Smok Nord 4 fiyatı makul bir seviye olarak kabul edilir. Fiyat performans cihazlarından biridir.

Smok Nord 5 Fiyatı Nedir?


Smok Nord 5 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Smok Nord 5 Fiyatı 55$ ile 58$ aralığındadır. Nord serisinin en son çıkan modelidir. RPM3 kartuş ile kullanılabilen bu modelde rpm3 için geliştirilen RPM3 coiller ile kullanılabiliyor. Buhar ve aroma konusunda oldukça başarılı bir modeldir. Smok Nord 5 fiyat olarak kabul edilebilir bir seviyededir. Fiyatına göre cihazın verdiği performans üst seviye diyebiliriz.

Smok Propod Fiyatı Nedir?


Smok Propod Elektronik Sigara Fiyatı Nedir
Smok Propod Fiyatı 41$ ile 44$ aralığındadır. Smok Tech’in uygun fiyatlı model mottosuyla ürettiği bu sigara içimlik cihaz oldukça keyiflidir. Fiyat ve performans olarak tercih edilebilecek bir modeldir.

Smok Rigel Fiyatı Nedir?


Smok Rigel Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Smok Rigel Fiyatı 97$ ile 100$ aralığındadır. Smok’un 2 pilli cihazlarından biri olan Rigel tasarımı konusunda her kesime hitap edemeyebiliyor. Tasarımı hoşunuza gidiyorsa bu elektronik sigara başarılı modellerden biridir.

Smok Rigel Mini Fiyatı Nedir?


Smok Rigel Mini Elektronik Sigara Fiyatı Nedir
Smok Rigel Mini Fiyatı 66$ ile 80$ aralığındadır. Rigel mini cihazı dahili pilli ve Rigel sevenlerin daha kompakt bir model istemesi üzerine ürettiği cihazlardan biridir. Kullanımı ve taşınması daha kolay ve fiyat olarak daha uygundur.

Smok Stick V9 Fiyatı Nedir?


Smok Stick V9 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir
Smok Stick V9 Fiyatı 60$ ile 64$ aralığındadır. Stick serisi cihazlar içinde Smok firmasının en çok tercih edilen cihazlarından biridir. 3000mAh dahili pilli olan V9 buhar ve aroma konusunda başarılı bir stick modelidir.

Uwell Caliburn G2 Fiyatı Nedir?


Uwell Caliburn G2 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Uwell Caliburn G2 Fiyatı 50$ ile 53$ aralığındadır. Sigara içimlik cihazlar konusunda uzman olan Uwell firmasının en çok satan 3 modelinden biridir. Salt likit kullanan bu model ile sigarayı bırakmak daha kolaydır. MTL(sigara içimlik) cihazlar arasında Uwell Caliburn G2 fiyat olarak uygun olarak değerlendirilebilir.

Uwell Caliburn GK2 Fiyatı Nedir?


Uwell Caliburn GK2 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Uwell Caliburn GK2 Fiyatı 50$ ile 53$ aralığındadır. G2 ve X modelleri ile aynı coili kullanan Uwell GK2 modeli tasarımı harika cihazlardan biridir. Oldukça kompakt ve nefes sensörlü olan bu cihazı muhtemelen elinizden düşürmek istemeyeceksiniz. Uwell Caliburn GK2 fiyatı cihaz kalitesine göre uygun sayılabilecek bir skaladadır.

Uwell Caliburn X Fiyatı Nedir?


Uwell Caliburn X Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Uwell Caliburn X Fiyatı 55$ ile 58$ aralığındadır. Caliburn serisinin son cihazı olan Caliburn X pod cihazı G2, GK2 de olduğu gibi yine aynı ortak coil çeşidini kullanıyor. Sigara içimlik olan bu modelde batarya kapasitesi biraz daha artırıldı ve tasarımda ufak değişiklikler yapıldı. Performansına göre Uwell Caliburn X fiyat olarak uygun sayılabilecek e-sigara modellerinden biridir.

Vaporesso GEN 200 Fiyatı Nedir?


Vaporesso Gen 200 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Vaporesso GEN 200 Fiyatı 102$ ile 108$ aralığındadır. Vaporesso firmasının Genesis çipi ile çıkardığı ilk model olan Gen200 modeli ateşleme hızı konusunda oldukça başarılı cihazlardan biridir. Aroma konusunda oldukça başarılı ve tasarım olarak çok beğenilen cihazlardandır.

Vaporesso GTX GO 40 Fiyatı Nedir?


Vaporesso GTX Go 40 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Vaporesso GTX GO 40 Fiyatı 36$ ile 40$ aralığındadır. Stick cihazlar içinde fiyat olarak oldukça uygun olan GTX Go 40 Fiyat olarak elektronik sigara modelleri arasında her bütçeye uygun starter elektronik sigaralardan biridir.

Vaporesso LUXE 2 Fiyatı Nedir?


Vaporesso Luxe 2 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Vaporesso LUXE 2 Fiyatı 105$ ile 110$ aralığındadır. Vaporesso’nun Revenger ile yakaladığı başarıyı devam ettirdiği cihaz serisi Luxe serisidir. Luxe’nin 2. serisi olarak üretilen bu model vaporesso kalitesi ile kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor.

Vaporesso Sky Solo Plus Fiyatı Nedir?


Vaporesso Sky Solo Plus Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

Vaporesso Sky Solo Plus Fiyatı 50$ ile 54$ aralığındadır. Vaporesso firmasının Stick cihazlar kategorisindeki bu modeli üst segment bir cihazdır. GT serisi coil kullanan Sky Solo Plus elektronik sigara modeli 3000mAh dahili pillidir.

Vaporesso Swag PX80 Fiyatı Nedir?


Vaporesso Swag PX80 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir
Vaporesso Swag PX80 Fiyatı 63$ ile 66$ aralığındadır. Vaporesso’nun swag serisi ile yakaladığı başarıyı pod cihaz segmenttinde de devam ettirmek istemesi üzerine çıkardığı bir cihazdır. GTX coil kullanan PX80 modeli, e-sigara kullanıcıları tarafından oldukça beğenildi.

Vaporesso Target 200 Fiyatı Nedir?


Vaporesso Target Elektronik Sigara 200 Fiyatı Nedir

Vaporesso Target 200 Fiyatı 115$ ile 120$ aralığındadır. Vaporesso’nun üst segment cihazlarından biridir ve elde duruşu oldukça havalı bir cihazdır. Aroma ve buhar konusunda en başarılı cihazlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Cihazın kendisi biraz ağır gelebilir elinize.

Vaporesso Veco One Plus Fiyatı Nedir?


Vaporesso Veco One Plus Elektronik Sigara Fiyatı Nedir
Vaporesso One Plus Fiyatı 55$ ile 55$ aralığındadır. Vaporesso’nun stick modellerinden biridir, fiyat olarak orta seviyede olan bu modeli stick(boru-kalem tipi) seviyorsanız deneyebilirsiniz.

Vaporesso Veco Solo Fiyatı Nedir?


Vaporesso Veco Solo Elektronik Sigara Fiyatı Nedir
Vaporesso Veco Solo Fiyatı 43$ ile 46$ aralığındadır. Stick cihazlar arasında fiyat-performans olarak üretilmiş cihazlardan biridir. Boyut olarak ufak bir cihaz olan Veco Solo renkli çeşitleri ile ilginizi çekebilir.

VooPoo ARGUS GT2 Fiyatı Nedir?


VooPoo Argus GT2 Elektronik Sigara Fiyatı Nedir
VooPoo ARGUS GT2 Fiyatı 95$ ile 100$ aralığındadır. 2022 yılının en iyi modlarından biri seçilen VooPoo’nun bu üst segment cihazı özel kutusu ile herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Kullanım zevki ve tasarımı bir çok inceleme blogu tarafından olumlu değerlendirmelerle ödüllendirildi.

VooPoo Drag S Fiyatı Nedir?


VooPoo Drag S Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

VooPoo Drag S Fiyatı 57$ ile 60$ aralığındadır. Drag serisinin bir üyesi olan Drag S elektronik sigara cihazı, kullanım kolaylığı olarak sevildi ve bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen modellerden biri olmayı başardı.

VooPoo Drag X Fiyatı Nedir?


VooPoo Drag X Elektronik Sigara Fiyatı Nedir

VooPoo Drag X Fiyatı 59$ ile 62$ aralığındadır. Drag serisi üyelerinden olan VooPoo Drag X e-sigara modeli PNP coillerin hemen hemen tamamıyla kullanılabilir atomizeri ile elektronik sigara kullanıcıları tarafından beğenilerek tercih edildi. Drag S’e göre daha uzun olması her 2 modelin de kullanıcı kitlesini artırdı. Elde duruşu Drag S’den biraz daha kaba durduğunu düşünüyorum.

Vozol 10000 Fiyatı Nedir?


Vozol Gear 10000 Puff Fiyatı Nedir

Vozol 10000 Fiyatı 18$ ile 20$ aralığındadır. Kullan-at puff cihazlar üreten Vozol firmasının en son çıkardığı puff cihaz olan Gear 10000 puff cihazı, tek dolum ile ortalama 10000 civarı çekim sunuyor. Tekrar şarj edilebilen Vozol 1000 youtube’dan izleyeceğiniz bir kaç video ile tekrar dolum yaparak tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Vozol 12000 Fiyatı Nedir?


Vozol 12000 Puff Elektronik Sigara Nedir

Vozol Star 12000 Fiyatı 20$ ile 21$ aralığındadır. Vozol 12000 Puff modelini Star kodu ile üreten VozolTech firmasının son ürünlerinden biridir. Yeni üretime sunduğu Vozol 12K puff, yoğun aroma sunması ile bilinen bir kullan at cihazıdır. Yoğun aroma sevenlerin tercih edebileceği bu modelin dijital ekranlı olması, pil ve likit seviyesini ekrandan takip edebiliyoruz. Type C şarj kablosu ile şarj edilebilmesi ve 650mAh pile sahip olması bu modeli popüler hale getirdi. Vozol 12 bin puff fiyatının da uygun olması kullanıcıları da memnun etmektedir.

Elektronik Sigara Nereden Alınır

Tüm elektronik sigara çeşitlerini en uygun fiyatlara elektroniksigarasitesi.com sitemizden satın alabilirsiniz. Sipariş vermeden önce referanslarımız sayfamızı mutlaka inceleyin.